email компании теплолидер teplolider@ukr.net    Теплолидер - номер телефона +38 (097) 391 0057    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 907 5027    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 405 5616

Переведення котлів на тверде паливо

У теплоенергетичному секторі нашої країни основним видом палива котелень є природний газ, мазут і солярка, що не тільки економічно а й фізично затратно. Переведення котелень дозволяє позбутися відразу від двох проблем одночасно - підвищити енергоефективність і знизити витрати.

Компанія НДП «Теплолідер» пропонує переведення парових котлів з газу, мазуту або дизельного палива на тверде паливо всіх видів: дрова, брикети, тріска, пелети, с/г відходи, лузга соняшника, і ін.

Переведення котлів на тверде паливо може здійснюватися за рахунок модернізації котла або установки передтопка до котла.

Основним принципом роботи передтопків є перетворення твердого палива (а саме - деревних і рослинних відходів, які мають досить низьку тепловіддачу) в генераторний газ набагато більшої тепловіддачі, з подальшим його повним спалюванням в топці котла. Можливо одночасне спалювання різних видів палива і одночасне завантаження вручну і в автоматичному режимі.

Основні особливості: процес горіння палива відбувається при температурі до 1250 оС, паливо максимально згорає, залишок золи мінімальний, кількість палива на одиницю тепла зменшується, потужність котла близька до номіналу.

Таким чином, для полегшення даного процесу ми пропонуємо послуги з реконструкції котельні, перевівши її на більш економні види палива.

Фахівці НДП «Теплолідер» зроблять аналіз стану теплової системи, оцінять потужність котельні, виконають розрахунок теплових навантажень. Також, проведуть підбір необхідного обладнання, яке найбільш доцільно використовувати в котельні.

Завдяки точним розрахунками, використання енергозберігаючих технологій і грамотному підбору обладнання, в запроектованих нами котелень досить швидко досягається високий економічний ефект. Ми допоможемо знизити витрати на тверде паливо для вироблення тепла в комунальних котелень в два - три рази. А в умовах промислового використання, переведення газового котла на тверде паливо дозволить заощадити кошти на енергоресурси.

Наша компанія володіє величезним досвідом в даній сфері і може виконати:

- виготовлення;

- транспортування;

- монтажні роботи на об'єкті;

- пуско-налагоджувальні роботи;

- здачу об'єкта;

- сервісне обслуговування.

 

Переведення котлів на тверде паливо
Логотип компании Теплолидер
favicon компании Теплолидер