email компании теплолидер teplolider@ukr.net    Теплолидер - номер телефона +38 (097) 391 0057    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 907 5027    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 405 5616

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи

Правильно вироблений монтаж і пуско-наладка котельного обладнання сприяє ефективній роботі котельні по забезпеченню об'єктів тепловою енергією. Котельне обладнання встановлюється як в спеціально облаштованих стаціонарних, так і в модульних котельних.

Для ефективної роботи котельні по забезпеченню опалення та гарячого водопостачання об'єктів необхідно правильно підібрати основне і допоміжне обладнання, монтаж і пуско-наладка повинна бути проведена якісно і грамотно.

Монтаж і пуско-налагодження основного і допоміжного котельного обладнання відрізняються за своєю технологією, інструментом, оснащенням та матеріалами. У монтажних роботах переважають зварювальні та такелажні роботи. У пуско-налагодженні - основними роботами є регулювання та вимірювання параметрів.

Монтаж котельні включає в себе:

1. Монтаж модульних котельних установок:
котельним заводом проводиться монтаж модульних котелень. Модульні котельні поставляються транспортабельні модулями з максимальною заводською готовністю. Котельне обладнання встановлене і проведена обв'язка в межах кожного модуля.

2. Установка котла в котельні:
водогрійні та парові котли поставляються повністю готовими до встановлення. На місці монтажу вони встановлюються на спеціально підготовлений фундамент.

3. Установка котельного обладнання:
згідно з проектною документацією можлива установка передтопка, теплообмінника, водопідготовчого обладнання, деаератора, золоуловлювача, димових труб, вентиляторів, димососів, приладів безпеки і КВП, а також іншого допоміжного обладнання.

4. Обв'язка котельні:
- проводиться стиковка котла з котельним обладнанням, трубопроводами, електрикою і роз'ємами контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.
- котел приєднується до живильної води, підключається запірно-регулююча арматура, контрольно-вимірювальні прилади і прилади безпеки.
- проводиться установка газоходів, підводяться електрика, вода, каналізація.

Після закінчення монтажних робіт потрібно налаштування робочих параметрів котельні на найбільш оптимальні. Для цього проводяться пусконалагоджувальні роботи, мета яких - налаштування всіх компонентів котельні на оптимальний режим роботи.

Пуско-наладка котельні виконується, якщо відбувається введення в дію нової котельні, модернізація або реконструкція діючих котельних установок, переведення котла на інший вид палива. Пуско-наладка котельні включає в себе роботи пов’язані з котлами, допоміжним обладнанням, пристроями та системами, які забезпечують економічну, безпечну, ефективну роботу котельні.

У пуско-налагодженні основними роботами є регулювання та вимірювання параметрів, випробування обладнання на різних навантаженнях, розробка і здійснення організаційно-технічних заходів для досягнення проектної продуктивності котельним обладнанням.

Пуско-наладка котельні включає в себе:

1. Індивідуальне випробування:
- здійснюється повузлова перевірка відповідності проекту виконаних монтажних робіт;
- визначається правильність функціонування пристроїв і приладів, що відповідають за забезпечення безпечної роботи устаткування.

2. Пускові роботи котельні:
- виконується підготовка до пуску і наступний пуск обладнання з арматурою і комунікаціями;
- проводиться постійне спостереження за поведінкою і станом елементів обладнання при холостій роботі;
- забезпечується спостереження за навантаження і доведенням його до величини, яка встановлена замовником для комплексного випробування.

3. Налагодження та комплексне випробування:
- на даному етапі здійснюється пуск і попереднє налагодження роботи основного і допоміжного устаткування, а також комплексне випробування під навантаженням.

4. Режимно-налагоджувальні випробування:
- на цьому етапі здійснюється відпрацювання режимів роботи основного і допоміжного обладнання за якісними і кількісними показниками з виявленням оптимальних умов роботи цього обладнання.

Після проведення всіх етапів пуско-налагоджувальних робіт проводиться введення об'єкта в експлуатацію з кращими техніко-економічними параметрами роботи. Введення в експлуатацію має на увазі передачу замовнику готового до експлуатації, перевіреного на працездатність об'єкта монтажу.

Монтаж та пуско-налагоджувальні роботи
Логотип компании Теплолидер
favicon компании Теплолидер