email компании теплолидер teplolider@ukr.net    Теплолидер - номер телефона +38 (097) 391 0057    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 907 5027    Теплолидер - номер телефона +38 (067) 405 5616

ТОВ «ТЕПЛОЛІДЕР» допоможе Вам вибрати потрібний котел!

При виборі опалювальних котлів, ми, прості користувачі, довіряємо відгукам тих, хто вже є власниками даних товарів. ТОВ «Теплолідер» радить Вам покластися на наш досвід та професіоналізм.

Якщо Ви придбаєте твердопаливний котел серії КВт «Лідер», Ви гарантовано вирішите проблему опалення не лише житлового будинку, а й таких громадських закладів як магазин, ресторан, лікарня, школа, дитячий садочок, теплиця, грибниця, санаторій, СТО та інше. Це відбудеться швидко, професійно та відносно за невеликі кошти.

ТОВ «Теплолідер» пропонує твердопаливні водогрійні котли серії КВт «ЛІДЕР» власного виробництва потужністю до 100 кВт. Це сучасне обладнання, яке працює на твердому паливі та дає максимальну кількість теплової енергії.

Перше, на що слід звернути увагу - це паливо. Обирайте спочатку паливо, яке Вам вигідне, а тоді котел. Перевагами твердопаливних котлів серії КВт «ЛІДЕР» є невисока вартість палива. Наші котли пристосовані для спалювання будь-якого виду твердого палива: вугілля, дрова, щепа, торф'яні брикети, хмиз, солома, тирса, макулатура, і т. д. (крім резини і пластмаси). Твердопаливні котли серії КВт «Лідер» виготовляються із сталі. Мають 4-х ходовий теплообмінник, а також велику камеру згоряння (топку) і великий люк очистки котла від сажі.

Теплова потужність – це друге, на що потрібно звернути увагу. Саме від цього параметра залежить, яку площу приміщення зможе опалювати котел. Для цього варто оцінити об'єкт, який Ви плануєте опалювати. Якщо він не утеплений, то радимо Вам підбирати твердопаливний котел із запасом потужності. Твердопаливний котел потрібно підбирати індивідуально, враховуючи площу об'єкта, товщину стін, кількість і розташування вікон і т. д.

 

Основні переваги твердопаливних котлів серії КВт «ЛІДЕР»

  • Перевірена технологія;
  • Висока ефективність;
  • Якісні матеріали;
  • Невисока ціна;
  • Сучасний дизайн;
  • Простота і надійність конструкції;
  • Можливість використання різного виду твердого палива;
  • Також наші котли не вимагають реєстрації в органах Держгірпромнагляду.

 

Серед усього різноманіття твердопаливних котлів ТОВ «Теплолідер» тримає першість на українському ринку. Лише у нас можна знайти те, що найбільш задовольнить Ваші потреби. САМЕ МИ ЗНАЙДЕМО ДЛЯ ВАС ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ!

ТОВ «ТЕПЛОЛІДЕР» допоможе Вам вибрати потрібний котел!
Логотип компании Теплолидер
favicon компании Теплолидер